0,00 € KOŠÍK

JIKA - Trendy v kúpeľňovom nábytku

SolidstavJIKA sa v novom tisícročí zaradila do exluzívnej skupiny svetových výrobcov kompletných kúpeľní,taktiež rozšírila  sortiment od sanitárnej keramiky,ktorú vyrába od roku 1878,o sprchové kúty,vane,nábytok a ďalšie doplnky. V poslednej dobe chce veľa ľudí v kúpeľniach šetriť miesto a volia úsporný nábytok,avšak trendom poslednej doby veľkých kúpeľní je minimum nábytku. Stále prevládajú hranaté tvary, viacmenej sa postupne vracajú zaoblené tvary, prírodný materiál, svetlo a hlavne farby. Dôležitou súčasťou nábytku je jeho využiteľnosť. Čistenie kúpeľne uľahčuje závesné prevedenie nábytku a zároveň zaručuje dostatočnú nosnosť.

 

Kúpeľňový nábytok Cubito : ponúka neobmedzené možnosti rôznych typov skriniek a ich povrchových úprav. 

Veľmi žiadané sú nábytkové zostavy do menších kúpeľní, ktoré efektívne využívajú každý kút a pritom pôsobí útulne. Takým nábytkom disponujú série Deep by Jika, Lyra plus alebo Mio New.

 

Nábytok Mio : táto séria sa vyvíja tak, aby okrem vysokých estetických nárokov, splnil očakávania zákaznika aj čo sa týka funkčností prvkov. Taktiež disponuje nadčasovou obľúbenou variantou v bielej farbe. Najkvalitnejšie materiály a perfektné prevedenie znamená pre zákaznika bezstarostnné a dlhodobé užívanie. Bezúchytkové prevedenie čelných ploch zase dizajn a čistotu.

 

Nábytok Deep by Jika : tento nábytok bol navrhnutý pre vnímavých ľudí s citom pre detail a prírodu. Taktiež sa ľahko udržiava a  ponúka široké možnosti kombinácie. Čisto a sviežo pôsobí svetlý odtieň brezy v kombinácii s lakovanými bielymi dvierkami. Vo vnútri skrýva dostatočne veľký úložný priestor aj veľký kôš na prádlo.

 

Kúpeľnový nábytok Lyra Plus zase vsádza na variantu orechu v kombinácii s bielymi dvierkami, alebo nadčasové celobiele prevedenie. Bol navrhnutý tak, aby sa dal zostaviť do kompaktných celkov, ktoré vytvárajú zapamätateľný vzhľad.

 

Celkovú pestrú ponuku nábytku značky JIKA uzatvára séria Lyra Pack, ktorá je najlacnejšou variantov kvalitného kúpeľnového nábytku. Zákaznik si tu okrem iného nájde základné moduly skriniek a taktiež "balíček" - umývadlo so skrinkou v jednom, ktoré je ideálnym riešením v každej kúpeľni kde nie je miesta navyše.

 

Zdroj: www.jika.sk

Partneri