0,00 € KOŠÍK

Vernostný program

Aktuálny katalóg č. 3/2020

platí od 01.07.2020 do 31.10.2020

Solidstav Vernostný program
Solidstav

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien v bežnej záťaži s hovädzím a hydinovým mäsom.

Zloženie: obilniny 4%, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hovädzieho mäsa v červenohnedých granuliach, 4% hydinového mäsa v béžových granuliach), oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky.

Solidstav

Philips OneBlade QP6510/20 

je nový revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary.

Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov pre zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov,

Solidstav

 

 

 Full HD záznamová kamera je perfektním řešením pro řidiče, kteří chtějí mít neustále zaznamenávaný děj na silnici.

S kamerou Lamax C7 budete mít uchovaný videozáznam, který poslouží pojišťovně k tomu, aby vyloučili Vaše zavinění.

Nabízí i funkce nárazový senzor, parkovací mód, detekce pohybu, timelapse, noční natáčení.

Součástí kamery je i 2,4“ displej s vysokým rozlišením. V něm nechybí ani kompletně české menu, které se jednoduše a intuitivně ovládá.

Solidstav

Prístroj Sodastream Spirit Red.

Sada na výrobu domácej perlivej vody. Obsahuje výrobník Spirit s automatickou výrobou perlivej vody a nastaviteľnou mierou perlivosti, odolnú plastovú tlakovú fľašu a bombičku s náplňou CO2 až na 80l domácej perlivej vody.

Vlastnosti prístroja Sodastream:

Jednoduchá a rýchla výroba sódy a sýtených nápojov

Elegantný prístroj SodaStream pre modernú domácnosť

Prístroj je určený na výrobu sódy a šumivých sviežich nápojov

Fľaša je vyrobená z kvalitných plastov

Výroba nápoja v domácom výrobníku zanecháva až 100 × menší vplyv na životné prostredie, ako malinovky vo fľašiach

Solidstav

6,53“ displej 19,5:9 s rozlíšením 2340×1080 px, operačný systém Android 9.0, 8jadrový procesor MediaTek Helio G90T s vodným chladením, 6 GB/64 GB, Dual SIM, slot na pamäťovú kartu. Ultraširokouhlý štvornásobný fotoaparát s vynikajúcim rozlíšením 64 + 8 + 2 + 2 Mpx, 20Mpx selfie kamera.

Solidstav

Systém PS4 v novom, tenšom prevedení

Nechajte sa oslniť neuveriteľne živými farbami vďaka dychberúcej grafike HDR. Usporiadajte si hry aj aplikácie a zdieľajte ich s priateľmi v novom intuitívnom rozhraní. Uložte si hry, aplikácie, snímky obrazovky a videá na disk 500GB. Všetky skvelé seriály, filmy a ďalší obsah v obľúbených zábavných aplikáciách.

KONZOLA

Procesor: AMD Jaguar x86–64, 8 jádro

Grafická karta: AMD Radeon 1,84 TFLOPS

Pamäť: 8GB GDDR5

Blu-ray mechanika

HDD: 500 GB

Bezdrôtové spojenie: Wi-Fi (802.11 a/ac/b/g/n) a Bluetooth 4.0

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci:

Účastníkom vernostného programu sa stáva každý zákazník SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o., ktorý počas trvania vernostného programu použije pri nákupe zákaznícku kartu SOLIDSTAV.

»Platnosť:

od 1. januára 2020 do 31. decembra 2020

»Pravidlá:

Predmetom vernostného programu je zbieranie bodov, ktoré budú zákazníkovi, ktorý používa zákaznícku kartu, pridelené za tovar zakúpený vo Veľkoobchode SOLIDSTAV, a to v čase trvania akcie.

Za každý nákup v hodnote 40 Eur (cena bez DPH), získa zákazník automaticky 1 bod. Získané body budú pripísané na jeho konto. Pri dosiahnutí príslušného počtu bodov si zákazník môže vybrať produkt- odmenu z katalógu vernostného programu. So žiadosťou o čerpanie bodov sa obráti na predajcu SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. kedykoľvek, počas trvania akcie, najneskôr však 1 mesiac po jeho ukončení. Priebežne čerpané body budú z bodového konta odpočítané, zákazník však v zbieraní bodov môže pokračovať. 

Spoločnosť SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. si vyhradzuje právo náhrady tovaru z katalógu, pokiaľ tento nebude v danom období na trhu. Chýbajúci tovar bude v takomto prípade nahradený tovarom porovnateľnej hodnoty, druhu a kvality. 

Tovar z katalógu vernostného programu SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. nie je možné vymáhať súdnou cestou a ani jeho hodnotu nie je možné vyplatiť v hotovosti.

 Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien v bežnej záťaži s hovädzím a hydinovým mäsom. 

Zloženie: obilniny 4%, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hovädzieho mäsa v červenohnedých granuliach, 4% hydinového mäsa v béžových granuliach), oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky. 

Partneri