Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady
Úvod O nás Produkty Služby Referencie Katalóg Kontakt
Interiérové dvere

Interiérové dvere sú funkčne a esteticky súčasťou zariadenia vnútorných priestorov. Každé dvere, ktoré vyrobíme sú originálom, ktorý zodpovedá individuálnym požiadavkám zákazníka na ich rozmery, vzhľad a cenu.

Interiérové dvere
Protipožiarne dvere

Protipožiarne interiérové dvere musia spĺňať požiadavky protipožiarných noriem. Konštrukčné riešenie týchto dverí zabezpečuje 30 minútovú odolnosť voči požiaru. Protipožiarne dvere vyrábame z masívu alebo ako dyhované.

Protipožiarne dvere
Služby

Okná a dvere podliehajú vplyvu prostredia tak ako všetko ostatné. Ak sa na nich podpísal zub času, radi Vám pomôžeme s ich renováciou.

Služby
Okná

Drevené eurookná rady Solid-S zhmotňujú inovatívne technológie, vysokokvalitné materiály, premyslený dizajn a dlhodobú funkčnosť. Šetria energiu, a vytvárajú harmonické prostredie, zvyšujú pocit komfortu a pohodlia.

Okná

Ponuka


Okná Okenice Interiérové dvere
Exteriérové dvere Balkónové, terasové dvere Garážové brány
Zimné záhrady Dobové repliky Doplnkový sortiment

Všetky aktivity SOLIDSTAV VÝROBNÁ sú zamerané na hlavný cieľ - byť solídnym partnerom, ktorý si získa priazeň svojich zákazníkov solídnym prístupom a ponukou solídnych produktov za solídne ceny.


V SOLIDSTAV VÝROBNÁ vyrába drevené okná, okenice, interiérové, exteriérové a protipožiarne dvere, zimné záhrady, verandy, garážové brány, dobové repliky a ďalšie doplnkové výrobky štandardných aj atypických tvarov podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Kvalifikovaná montáž výrobkov, poradenské služby, bezplatné vypracovanie cenovej ponuky, záručný a pozáručný servis sú súčasťou ponuky služieb pre zákazníkov. Ponuku vlastných výrobkov dopĺňajú aj plastové a hliníkové okná a dvere, celosklenené dvere, tieniaca technika, bezpečnostné a protipožiarne dvere, drevené a laminátové podlahy a schodištia od iných výrobcov.Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady

tel.: +421 907 933 460
e-mail: okna@solidstav.sk


Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady


Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady Katalóg