Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady
Úvod O nás Produkty Služby Referencie Katalóg Kontakt


Solidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady

tel.: +421 907 933 460
e-mail: okna@solidstav.skSolidstav výrobná - okná, dvere, brány, zimné záhrady

Kontaktujte nás

Vaše meno *

Email *

Telefón *

Správa *

O nás

Solidstav výrobnáZákladné informácie o spoločnosti od jej vzniku až po súčasnosť.

 

rok 1990

Vznik spoločnosti Juraj Šulik - SOLIDSTAV, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou.

 

rok 1998

Pôsobenie spoločnosti sa rozšírilo o obchodné aktivity v oblasti eurookien, exteriérových a interiérových dverí a zárubní. Vďaka modernej a presnej technológii sa postupne podarilo naplniť pôvodný zámer firmy - dodávať na trh výrobky, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie európske normy. Proces výroby, technologické postupy, systém riadenia výroby aj celková organizácia sa neustále zdokonaľujú. Dôkazom kvality vyrábaných produktov sú certifikáty preukázania zhody, ktoré sú výsledkom hodnotení Technického a skúšobného ústavu Slovenskej republiky a vlastný patentovo chránený dizajn SOLID S.

 

rok 2010

Rozširovanie aktivít spoločnosti viedlo k jej transofrmácii. 1. januára 2010 vzniká SOLIDSTAV HOLDING, s.r.o. kde jednou z dcérskych spoločností je aj samostatná SOLIDSTAV VÝROBNÁ, s.r.o.

 

SOLIDSTAV VÝROBNÁ je členom Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky, ktorý združuje prestížne slovenské firmy.

 

V súčasnosti SOLIDSTAV VÝROBNÁ vyrába drevené okná, okenice, interiérové a protipožiarne dvere, zimné záhrady, verandy, garážové brány, dobové repliky a ďalšie doplnkové výrobky štandardných aj atypických tvarov podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov.

 

Kvalifikovaná montáž výrobkov, poradenské služby, bezplatné vypracovanie cenovej ponuky, záručný a pozáručný servis sú súčasťou ponuky služieb pre zákazníkov.

 

V ponuke SOLIDSTAV VÝROBNÁ dnes zákazníci nájdu aj plastové a hliníkové okná a dvere, tieniacu techniku, celosklenené dvere, bezpečnostné a protipožiarne dvere, drevené a laminátové podlahy a schodištia od iných výrobcov.

 

Všetky aktivity spoločnosti sú zamerané na hlavný cieľ - byť solídnym partnerom, ktorý si získa priazeň svojich zákazníkov solídnym prístupom a ponukou solídnych produktov za solídne ceny.